Baltech Group© 2013

Süsen Agro

HİZMETLER

LOJİSTİK

Bizim için tüm ürünlerin hatasız, temiz ve taze bir şekilde mutfaklara ulaştırılması, sağlıklı ve hijyenik olma gerekliliğini tedarik süreci boyunca sürdürebilmek demektir.

 

Tedarik konusundaki yaklaşımımız, ürün ve süreç boyunca yaptığımız rutin numune kontrollerimizin dışında, bağımsız denetim kurulları tarafından gerçekleştirilen denetimlerle de desteklenmektedir.

 

Hızla artan ülke nüfusumuzun beslenme sorunlarının çözümünde, sınırlı olan tarım alanlarımızdaki bitkisel üretimin verimliliğini arttırmak amacıyla tarımsal tohum alanında faaliyet göstermekteyiz

 

Hızla artan ülke nüfusumuzun beslenme sorunlarının çözümünde, sınırlı olan tarım alanlarımızdaki bitkisel üretimin

 

Şirketimizin vizyon ve misyon anlayışı AR-GE çalışmalarına ayrı bir önem vermektedir. Buna binaen sırf Türkiye’de değil Dünya’da tarım sektöründe gelişen ve öncü olunabilecek gerekli teknolojiyi edinerek, kendini sürekli güncel bir konumda tutmuştur. Ar-ge çalışmalarımızı uzman personellerimiz son teknoloji cihazlarımızı kullanarak gerçekleştirmektedirler.

 

* Araştırma ve geliştirme çalışmalarında katma değeri yüksek, çevreye uyumlu, iş sağlığı ve güvenliğine uygun projeler üzerinde çalışırız.

 

* Ar-ge faaliyetlerimizin etkin bir biçimde yapılabilmesini sağlamak üzere; yurtiçi ve yurtdışı fuar ve seminerlere katılırız.

 

Süsen agro, kalite standardının sürekliliği için tarım alanlarından başlayıp, modern tesislerindeki paketleme alanında son bulan entegre bir tesis kurmuştur.

 

Küreselleşme ile artan rekabet ortamında, müşterilerin beklentilerine cevap vermenin yanı sıra sektörde lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.